TÜRKİYƏ

Hamısı

SON DƏQİQƏ: YAYILAN YALAN MƏLUMTLARA MÜBARİZ MƏNSİMOVUN VƏKİLİNDƏN TƏPKİ GƏLDİ

(1 Ay, 26 Gün öncə) 1,19 B İzlənmə
Mübariz Mənsimovun vəkili Mübariz Mənsimov haqqında yayılan yalan məlumatlara təbki verdi.

ÜMİDTV.com:      Son günlər bəzi media mənsubları tərəfindən Mübariz Mənsimovun cinayət işi ilə bağlı həqiqətə uyğun olmayan məlumatlar tirajlanmaqdadır. Yayılna bu məlumatlrda güya Mübariz Mənsimova artıq iş istənilib. Hal bu ki. hələ Mübariz Mənsimovun cinayət işi ilə bağlı ittiham aktı tam hazırlanmayıb.

Həqiqətə uyğun olmayan məlumatlara  Mübariz Mənsimovun vəkili  Fateh Turhandan təpki gəldi.

Vəkil Fatih Turhanın məlumatını olduğu kimi dərc edirik:

"Kamuoyunun bilgisine ; Müvekkilim Mubariz Gurbanoğlu hakkında tanzim edilen iddianame henüz görevli mahkeme tarafından değerlendirme aşamasındayken ve soruşturmadaki gizlilik kararı kalkmadığı halde 12.06.2020 tarihinden bu yana bazı basın yayın organlarında müvekkilim Mubariz Gurbanoğlu hakkında asılsız ve iftira boyutuna varan tanık anlatımlarının gerçekmiş gibi manşet yapılarak yargılamayı yapacak mahkeme üzerinde baskı oluşturulmaya ve kamuoyunda algı yaratılmaya çalışıldığını görmekteyiz.
Bazı basın yayın organlarının basın hürriyeti ile bağdaşmayan ve soruşturmanın gizliliğini ihlal eden bu tutumu müvekkilimin itibarını zedelemeye yönelik algı operasyonunun ve kendisine karşı kurulan komplonun devam ettiğinin göstergesidir. 
Bu sebeple müvekkilim hakkında bir kısım yaygın medyada çıkan bu tarz haberlere itibar edilmemesi gerektiğini belirterek kamuoyuna saygılarımızı sunarız. 14.06.2020
Mubariz Gurbanoğlu Vekili
Av.Fatih Turhan"


BIST
10612,61
ALTIN
477,157-0,66
EURO
8,4903-1,24
DOLAR
7,2075-0,48
Çox Oxunanlar
Arxiv
Anketlər
Aydın Büyükşehir Belediyesinin Çalışmalarından Memnun musunuz?
Bu anketə toplam 4 şəxs qatıldı